Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Новорічні привітання

Скільки б соціологи не повторювали, що люди втомилися від політики, але в традицію зустрічі Нового року обов’язково входить перегляд новорічного привітання від Президента. За даними тих самих соціологів лише 11,5% українців не збиралися дивитися жодне привітання.
31 грудня українці мали великий вибір новорічних привітань від політиків. Олександр Мороз, Юлія Тимошенко, Віктор Янукович та Віктор Ющенко були доступні всім, хто мав перед собою телевізор. Власники, телевізори яких були підключені до кабельних мереж, ще могли побачити Владіміра Путіна та Ангелу Меркель.
Але лише час виступів двох Президентів та канцлера були відомі заздалегідь. Графік всіх інших виступів, хоч і оприлюднювався напередодні, проте не був чітко дотриманий. Тож я випадково потрапив на привітання Юлії Тимошенко (майже у повному обсязі), Віктора Януковича (захопив лише завершення), дивився початок та кінець привітання Путіна і Меркель, а також у повному обсязі подивився привітання від Президента України.

Привітання від Ющенка було найкращим і за змістом, і за картинкою. Президент України, єдиний зі всіх українських політиків, у своєму новорічному привітанні згадав успіх національної збірної на ЧС з футболу. В його привітанні було найменше політичних ноток зі всіх інших українських привітань. Єдиний поганий присмак залишився від кінцівки, коли Ющенко все ж скотився на політику (починаючи з Універсалу і закінчуючи національним гуманітарним простором). Привітання з 2007 роком продовжило традицію, закладену рік тому. Привітання відбувалося на тлі Маріїнського палацу, наприкінці під Щедрик Президент вітав дітей. Від початкової заставки і до годинника, що лічив останні секунди 2006 року, це привітання було найяскравішим і найсвятковішим, режисеру вдалося найліпше передати атмосферу свята й урочистості моменту.
Сподобалися і кадри, якими супроводжувався гімн України. На них були зображені різні українці, українські традиції.

Юлія Тимошенко та Віктор Янукович обрали традиційну форму привітання — "з-під ялинки". Юлія Тимошенко казала про свої сподівання, що українці дозволять їй у Новому році максимально відстоювати інтереси народу. Побажала всім відправити політиків у баню (а не у лазню...).
Привітання Віктора Януковича я оцінити не можу, оскільки не чув повністю. Але він, як й інші українські політики, казав про те, що у новому році все буде набагато краще. Всі помиряться і будуть працювати на благо України.
Подивимося чи вдасться їм виконати свої власні побажання...

Аналогічна проблема з оцінкою привітання Путіна. Я його не слухав. Найбільше не сподобалися кадри, під які грали гімн Росії. На них з різних боків показували Кремль, тоді як у гімні співали про Росію. Виникло враження, що Росія — це Кремль. А шо не Кремль, то незрозуміло що.
Tags: Україна, враження, політика
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments