Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Українські районні суди

11.57 Уманський міський суд поновив Володимира Колесниченка на посаді голови Печерського райсуду.

12.23 Жмеринський апеляційний суд призупинив ухвалу Уманського міського суду про поновлення Володимира Колесниченка на посаді голови Печерського райсуду.

12.52 Конотопський міський суд припинив діяльність Жмеринського апеляційного суду і скасував всі рішення, прийняті ним сьогодні.

13.18 Бердичівський міський суд прийняв рішення про заборону заборони Указів Президента і скасував рішення Жмеринського суду.

14.02 Мелітопольський міський суд припинив дію Указу про створення Бердичівського міського суду.

14.36 Коломийський міський суд тимчасово вивів Мелітополь зі складу України.

14.53 Миргородський міський суд призупинив дію Конституції України у зв’язку із зміною територіального устрою після рішення Коломийського районного суду.

15.07 Макіївський міський суд призупинив рішення ЦВК про визнання Ющенка президентом і доручив виконувати обов’язки Президента України Януковичу В.Ф.

15.30 Шепетівський міський суд припинив дію всіх Указів і ухвал на території України до з’ясування обставин та призначив себе єдиним легітимним органом в Україні. ПР почала відправляти автобуси з-під КС до Шепетівки.

via ninka_kiev
Tags: Україна, політика, право, хаха
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Ляпання по клавіатурі

  Є люди, які виконуючи свої професійні обов'язки одночасно дають вихід агресії. Мені такі професії здаються привабливішими. Різного роду спортсмени:…

 • 2004: Ющенко — месія. 2010: Все залежить від нас

  У 2004 році я (і багато-багато інших) покладав всі свої сподівання, пов'язані з розвитком Незалежної України, на Віктора Ющенка. 2010 року я…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments