Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Акценти Президента

Вчора в радіоефір вийшла нова програма "Акценти Президента". Регулярна присутність Віктора Ющенка на хвилях Українського радіо обірвалася 22 липня 2006 року. Що ж змінилося за ці 10 місяців?

Найголовніше — змінився формат. Якщо раніше це був приблизно 10-хвилинний монолог Президента, присвячений одній темі, то тепер — це актуальні цитати Ющенка на головні теми тижня. У програмі також є ведуча, яка розбавляє голос Президента додатковими акцентами на ті чи інші його дії.

Оскільки єдина мета цієї програми — піар Ющенка, то і оцінювати її необхідно за ефективністю такого піару. Основна аудиторія програма — пенсіонери та сільські мешканці, для яких "брехунець" є єдиним зв’язком з зовнішнім світом. Те, що новий формат піару ефективніший за попередній, не викликає жодних сумнівів. Якщо попередній варіант лише створював інформаційний привід, суттєво не впливаючи на присутність Президента в медіа, то тепер слухач має можливість дізнатися про "всі" дії Президента за тиждень. Зрозуміло, що в ефір видаватимуться лише ті цитати, в яких Президент постає лідером нації, очільником процесів і взагалі успішним керівником держави.
Наявність ведучої також є позитивною зміною. Крім того, що вона додатково розставляє необхідні наголоси, вона ще й розбавляє монотонні промови Ющенка, які, як відомо, довго слухати дуже важко.

Головним недоліком, принаймні, першого випуску, я вважаю низьку аудіо-якість цитат. Голос Ющенка звучить наче з того світу. Слухаючи першу цитату я взагалі вирішив, що її було зроблено у 2004 році одразу після отруєння.

І на останок. Поява "Акцентів Президента" стала черговим свідченням того, що в Секретаріаті взяли чіткий курс на підвищення рейтингу Віктора Андрійовича. Як вони будуть вирішувати це завдання почуємо в наступних випусках "Акцентів Президента". Виходять вони щосуботи о 18 на хвилях Українського радіо з повтором у неділю о 10. Інтернет-користувачі можуть слухати випуски у прямому ефірі або в записі.

Tags: Україна, враження, політика
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments