Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

"300 спартанців" українською

Виконуючи побажання читачів представляю фільм "300 спартанців" з оригінальним звуком та українськими субтитрами. Увага! У цій копії відсутні фінальні титри!

Цей фільм я очікував з великим нетерпінням, оскільки попередня екранізація коміксів Френка Міллера "Місто гріхів" залишила незабутні враження. І "300 спартанців" не розчарували! Як і у "Місті гріхів" Заку Снайдеру вдалося перенести атмосферу мальованого твору на екран. Майже кожен кадр "300 спартанців" приносить естетичну насолоду. А батальні сцени, грим та спецефекти додають ще більше позитивних вражень.

Українські субтитри, виробництвом яких займалася SDI Media Group, робилися з оригіналу, а не російського перекладу, і це позитивно позначилося на їх якості. Хоча і тут не обійшлося без прикрих помилок. Так, наприклад, в одній фразі використовується кличний відмінок, а в наступній — вже ні. Я сподіваюся, що усунув всі ці недоліки, і ви отримаєте задоволення від перегляду.


P.S. Не забувайте вказувати бажані для перегляду фільми, а свої враження від фільму та субтитрів залишайте у коментарях.
Tags: dvd, кіно, рекомендації, укрмова, цікаве
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments