Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

"Королева" українською

Просто зараз Тоні Блер набув статусу екс-Прем’єр-міністр Великої Британії. Кілька хвилин тому він попросив Єлизавету ІІ про відставку.

За дивним збігом обставин саме сьогодні я завершив редагування українських субтитрів до біографічного фільму "Королева", який починається з призначення Тоні Блера на посаду Прем’єр-міністра. Але головні події розгортаються за кілька місяців, коли принцеса Діана гине в автокатастрофі, і британська монархія потрапить у досить складну ситуацію — з одного боку нелюбов Королеви до принцеси, з іншого сотні тисяч британців, які боготворять Діану.
Цей фільм допоможе краще зрозуміти внутрішні розклади Британської Імперії, роль Тоні Блера та просто принесе насолоду своєю драматичністю та красою картинки.

Гелен Міррен, яка зіграла роль Єлизавети ІІ, отримала цьогорічний Оскар за найкращу жіночу роль.


Враження від фільму та субтитрів традиційно залишаємо у коментарях.
Tags: dvd, кіно, політика, рекомендації, укрмова
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments