Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Дніпропетровські римо-католики цілодобово молитимуться за повернення храму

Сьогоднішню ніч римо-католики з парафії св.Йосипа провели у молитві на сходах вкраденого храму. Вже під ранок до парафіян звернувся настоятель парафії о.Казимір. Він сказав, що під час молитви до нього надійшло натхнення, яке підказало не припиняти цієї молитви. За словами святого отця це робитиметься не для привертання уваги, не для ЗМІ, а для Господа Бога, чий дім крадії називають смітником.

Уточнення. Через свою недбалість я неправильно вказав назву фірми, яка на цей момент значиться власником храму. Правильна назва: "Dugsbery, Inc" (Даґзбері).

На жаль, робив фотографії на свій телефон, тому вони поганої якості. Нормальні фотки обов’язково будуть, але коли зможу їх викласти — не знаю. Це залежить від того, коли я їх отримаю, і коли буду біля компу.


Tags: Україна, влада, костел, кримінал
Subscribe

 • House M.D. 6 сезон — вже сьогодні!

  Як же я за ним сумував! До прем'єри 6 сезону House M.D. лишилося менше 9 годин. Оновлено: відбій. На сайті Хауса неправильний…

 • Льодовиковий період 3

  На торрентах вже роздається "Льодовиковий період 3" з українським озвучуванням.

 • Фільми з українським перекладом

  У дніпропетровських кінотеатрах практично всі фільми цього тижня мають український переклад. Думаю, схожа ситуація і в інших містах України. У…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments