Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Між костелом та парафіянами встановили паркан

Середина чергового тижня принесла чергові неприємні новини дніпропетровським римо-католикам. Близько опівдні до костелу св. Йосипа, на сходах якого останній тиждень парафіяни цілодобово молилися за повернення храму, під’їхали представник компанії "Dugsbery", охоронці з фірми "Тайфун" та робочі. Метою їхнього візиту було встановлення паркану навколо храму, начебто задля безпеки вірян та перехожих. Як аргумент представник каліфорнійської компанії продемонстрував дозвіл на проведення ремонтно-відбудовних робіт після пожежі, датований травнем цього року.
Але одного паркану формальному власнику будівлі, котрий на словах дуже хвилюється за долю парафіян, виявилося замало. Він зажадав, щоб католики припинили свою молитву і забралися подалі від цього місця! І все ж хоч крапля справедливості цього дня була на боці вірян. Правоохоронці, які прибули на виклик настоятеля парафії св. Йосипа, підтвердили правомочність перебування католиків на цьому місці.

Незважаючи на новий сильний удар по Римо-католицькій церкві, дніпропетровські католики не втратили почуття гумору. Поміж себе вони жартують, що "Даґзбері" треба встановити пропускні пункти та паспортний контроль на центральному проспекті міста, щоб іще далі відсунути католиків від їх святині. А доти вони продовжуватимуть свою молитву, тепер вже перед парканом, за яким знаходиться їх храм.Друзі, буду дуже вдячний, якщо ви вважатимете за доцільне розмістити цю інформацію у своїх блоґах та інших ЗМІ.


Російською мовою.
В Днепропетровске между костелом и прихожанами установили забор
Середина очередной недели принесла очередные неприятные новости днепропетровским римо-католикам. Около полдня к костелу св.Иосифа, на ступеньках которого последнюю неделю прихожане круглосуточно молились за возвращение храма, подъехали представитель компании «Dugsbery», охранники из фирмы «Тайфун» и робочие. Целью их визита было возведение забора вокруг храма, якобы ради безопасности верующих и прохожих. В качестве аргумента представитель калифорнийской компании продемонстрировал разрешение на проведение ремонтно-восстановительных работ после пожара, датированный маем этого года.
Однако одного забора формальному собственнику здания, который на словах очень переживает за судьбу прихожан, оказалось мало. Он настаивал, чтобы католики прекратили свою молитву и освободили территорию возле храма! И все-таки капля справедливости в этот день была на стороне верующих. Милиционеры, прибывшие на вызов настоятеля парафии св.Иосифа, подтвердили правомочность нахождения католиков на этом месте.

Не обращая внимания на новый сильный удар по Римо-католической церкви, днепропетровские католики не утратили чувства юмора. Между собой они шутят, что «Дагсбери» нужно установить пропускные пункты и паспортный контроль на центральном проспекте города, чтобы еще дальше отодвинуть католиков от их святыни. А до этого времени они будут продолжать свою молитву, теперь уже перед забором, за которым находится их храм.
Tags: Україна, влада, костел, кримінал, фото
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments