Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Єпископ Харківсько-Запорізької єпархії звернувся до Павла Лазаренка

Біля дніпропетровського костелу св.Йосипа продовжується цілодобова молитва парафіян за повернення храму. На тому ж місці правляться і щоденні традиційні меси та святкова служба по неділях.

На недільній месі 15 липня староста Римо-католицької громади Дніпропетровська зачитав лист єпископа Станіслава Падевського до дніпропетровських парафіян. У своєму листі єпископ висловив великий жаль, що не може особисто звернутися до парафіян, але він робить усе для того, щоб храм св.Йосипа повернули дніпропетровській громаді. Так минулого тижня представник єпископа двічі мав зустріч з дніпропетровською адміністрацією каліфорнійської корпорації «Даґзбері Інк». Він розповів про католицьке бачення ситуації навколо костелу, а також переказав прохання єпископа повернути храм. Але жодної відповіді від корпорації й досі немає. Крім того, єпископ надіслав листа до людини, яка добре обізнана у справах навколо католицького храму та має можливості допомогти католикам. Ім’я цієї людини добре відоме всім українцям — це Павло Іванович Лазаренко.

Свій лист єпископ завершив благословенням парафії св.Йосипа в ділі збереження та повернення католицького храму.

Нагадаю, що конфлікт навколо католицького храму в Дніпропетровську, починаючи від незаконної приватизації будівлі храму, що підтверджено рішеннями судів та Дніпропетровської прокуратури, пов’язують з Павлом Лазаренком. А новий виток конфлікту розпочався після того, як 3 липня охоронці фірми «Даґзбері» вигнали католиків з будівлі.

Епископ Харьковско-Запорожской епархии обратился к Павлу Лазаренко
Возле днепропетровского костела св.Иосифа продолжается круглосуточная молитва прихожан про возвращение храма. На том же месте проводятся и ежедневные традиционные мессы, праздничная служба по воскресеньям.

На воскресной мессе 15 июля староста Римо-католической общины Днепропетровска зачитал письмо епископа Станислава Падевского к днепропетровским прихожанам. В своем письме епископ высказал большое сожаление из-за невозможности лично обратиться к прихожанам, но он делает все для возвращения храма св.Иосифа днепропетровской общине. На прошлой недели представитель епископа дважды встречался с днепропетровской администрацией калифорнийской корпорации «Дагсбери Инк». Он рассказал про католическое видение ситуации вокруг костела, а также пересказал просьбу епископа вернуть храм. Но ответа от корпорации до сих пор нет. Кроме того, епископ отослал письмо человеку, который хорошо знаком с ситуацией вокруг католического храма и имеет возможности помочь католикам. Имя этого человека хорошо знакомо всем украинцам — это Павел Иванович Лазаренко.

Свое письмо епископ завершил благословением парафии св.Иосифа в деле сохранения и возвращения католического храма.

Напомню, что конфликт вокруг католического храма в Днепропетровске, начиная от незаконной приватизации здания храма, что подтверждено решениями судов и Днепропетровской прокуратуры, связывают с Павлом Лазаренко. А новый виток конфликта начался после того, как 3 июля охранники фирмы «Дагсбери» выгнали католиков из храма.


Як завжди, буду вдячний за розміщення цієї інформації в інших джерелах.
Tags: Україна, костел
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments