Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Перед католиками побрязкали зброєю

Автоматчики біля костелуПредставники римо-католицької громади Дніпропетровська повідомили про чергову надзвичайну подію, яка сталася біля їх храму.

23 липня цього року, близько 11:40, вірні, що йшли хресною ходою навколо дніпропетровського римо-католицького храму, побачили як проти нього зупинилась вантажівка (типу військової або МВС), в якій знаходилися озброєні автоматами Калашникова люди у чорних беретах.

З вантажівки вийшов начальник підрозділу, до якого підійшли два представники охоронної структури фірми „Дагзбері Інк”. Розмова тривала десь 10 хвилин, після чого вантажівка поїхала в бік залізничного вокзалу.

На вірних, що спостерігали цю сцену, вона справила гнітюче враження відвертої демонстрації сили. Перелякані вірні, особливо старші жінки і чоловіки плакали від такого приниження.


Від себе додам, що один зі сторожів, які охороняють будівлю за дорученням "Даґсбері", сказав, що озброєні люди їхали на інший об’єкт у Новомосковську і зупинилися біля костелу лише тому, що начальник охорони у цей час перебував саме біля костелу.
Tags: Україна, костел, кримінал
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments