Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Молитвою заблокований КАМАЗ

Надзвичайні події біля костелу св.Йосипа тепер трапляються чи не щогодини. Я це пов’язую з наближенням судового засідання, і сподіваюся, що після його закінчення ситуація нормалізується. А поки відчуваю себе головним спамером редакційних мейлів українських (переважно) ЗМІ.

Сьогоднішні гарячі події не завершилися з від’їздом автоматників. У час, коли мала розпочатися традиційна вечірня Меса, настоятель парафії о.Казимір Гузік закликав вірних оточити браму біля костелу, за якою в той час знаходився КАМАЗ, завантажений залишками даху храму. Перші наміри настоятеля залишилися невідомими, бо перебивати людину під час молитви не є прийнятним. Можливо настоятель з самого початку хотів лише провести молитву над залишками даху, а може збирався блокувати вантажівку довший час. Достеменно відомо лише те, що староста римо-католицької громади Дніпропетровська (юрист-викладач Митної академії) був категорично проти подібних дій католиків. Саме після його розмови з настоятелем мені стало відомо про намір розблокувати проїзд по закінченню молитви. Однак ця інформація залишалася невідомою як більшості парафіян, так і представникам "Даґсбері", що масово з’їхалися на "екстрену нараду". З їх поведінки стало зрозуміло, що вони теж почуваються як на розпаленому вугіллі. Не знаючи, що католики незабаром відкриють проїзд, формальні власники будівлі викликали двох міліціянтів. Ті, прибувши на місце, у свою чергу, почали викликати підмогу, але судячи з їх розмови, підмога не поспішала. А незабаром вірні закінчили молитву і чергова напруга спала.

Гадаю, що "Даґсбері" не залишить цей інцидент без уваги і щось вчинить, що призведе до нового накалювання атмосфери.

Нижче невеличкий фото-репортаж. Він, як вже повелося, зроблений на мобільний телефон Nokia, а тому якості не найкращої. На жаль, оперативно діставати нормальні фотографії не виходить.

Початок молитви. Вірні моляться, КАМАЗ завантажується, брама закрита. Випадково заблокованою виявилася машина мешканця одного з прилеглих будинків. За хвилину вірні розібралися і машину пропустили. Праворуч на фото - один з керівників Даґсбері.
Вірні вивчають машину на причетність до структур "Даґсбері". Тим часом найняті бомжі продовжують завантажувати КАМАЗ.
Директор "Даґсбері" спілкується з міліціянтими, яких сам і викликав. Нарада керівництва "Даґсбері", яке боїться камер та журналістів наче чорт - ладану.
Прийшов час молитися до Господа на колінах. Півсотні вірних на колінах перед КАМАЗом — вражає.
Ми йдемо і прибираємо за собою. Залишки даху костелу св.Йосипа, збудованого католиками 130 років тому, назавжди залишають це місце.
Один з начальників охорони спілкується з під’їхавшими СБУшниками.

Tags: Україна, дибр, костел, фото
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Як протестує Дніпропетровськ

  За 15 хвилин до початку акції протесту проти Податкового кодексу в Дніпропетровську невідомий злочинець вилив зелену фарбу на обличчя одному з…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments