Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Даґсбері вкрай знахабніла

24 липня, близько 14 години, у м.Дніпропетровськ представники американської корпорації «Dugsbery, Inc» та охоронної фірми «Тайфун» відверто і нахабно погрожували мені (журналісту-фрілансеру, члену НМПУ) тілесними ушкодженнями. У відповідь на пред’явлення посвідчення журналіста, представник «Dugsbery, Inc» почав мене виштовхувати за межі загальнодоступного двору, який належить громаді міста, і аж ніяк не є власністю «Даґсбері».

Усе це відбувалося на очах багатьох свідків. До Кіровського райвідділу міліції подана відповідна заява (реєстр.№ 3021) у перешкоджанні професійній діяльності журналіста.

Епізод трапився під час фотографування зруйнованого будівельниками «Даґсбері» даху римо-католицького храму св.Йосипа, навколо якого вже багато років триває майнова суперечка між компанією «Даґсбері», яка називає себе власником, та релігійною громадою римо-католицької церкви св.Йосипа.

Останні кілька днів «Даґсбері» і «Тайфун» діють все більш жорсткіше. 23 липня вони пригнали під костел вантажівку з озброєними чоловіками, 24 липня їх КАМАЗ зупинився в кількох сантиметрах від вірних, які молилися. Крім того, перед тим як почати погрожувати мені, вони намагалися вигнати людей з того ж таки загальнодоступного двору.

Корпорація «Даґсбері» є близькою до Павла Лазаренка, під час судового слідства в США було доведено причетність «Даґсбері» до операцій з відмивання коштів Лазаренка. Брат Павла Івановича, Іван Лазаренко є заступником голови Дніпропетровської облради. А один з місцевих керівників «Даґсбері» є депутатом Дніпропетровської міськради.

Прикриваючись своїм статусом, не поважаючи звичайних громадян, яких за своїм статусом мають захищати, знущаючись над журналістами (до речі, представники «Даґсбері» категорично відмовляються представлятися чи давати будь-які коментарі будь-яким ЗМІ), вони сподіваються й далі здійснювати свої брудні оборудки.

Шановні колеги-журналісти! Я звертаюся до Вас по допомогу! Докладіть свої зусилля для висвітлення нахабства цих «господарів України». Давайте разом протидіяти безладу!
Tags: ЗМІ, Україна, костел, кримінал, потрібне
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • Три нотатки на полях

  Мені здається, що у дні напередодні 8 березня я втратив щось дуже важливе. ***Лише тепер зрозумів як можна було пропустити перші весняні співи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments