Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

LJ обирає Раду. Починаємо!

Мета акції "LJ обирає Раду" — отримати уявлення про тенденції підтримки користувачами українського LiveJournal політичних партій.

Щопонеділка (до 17 вересня включно) в моєму журналі з’являтиметься опитування для визначення ваших політичних уподобань. Опитування триватиме тиждень, і по його закінченню в моєму журналі з’являтиметься запис з остаточними результатами. Також ці результати будуть занесені до зведеної таблиці соціологічних досліджень, яка дасть уявлення про розподіл місць у Верховній Раді VI скликання.

Для того, щоб охопити якомога більшу аудиторію, я звертаюся до вас з проханням розміщувати ці опитування у власних журналах та спільнотах.


Правила акції
Голосувати можуть виключно користувачі, які проживають на території України. Голоси інших користувачів та віртуалів не будуть враховані. Агітація "За" або "Проти" будь-якого варіанту відповіді заборонена.
Це опитування не є репрезентативним і його результати неможливо поширити на всю українську аудиторію LJ.

Чому в опитуванні представлені не всі партії?
Бо це не соціологічне дослідження. Якщо окрема партія часто згадуватиметься у відповіді "Інше", вона буде додана до наступного опитування.

Результати попередніх опитувань Розподіл місць у ВР за результатами цих опитувань.

Організатори акції: _03, didaio, mentbuster, mik1, posmixator
Tags: LJРада
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments