Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Візком Мельниченка по кістках Ґонґадзе

На 7 роковини зникнення Георгія Ґонґадзе "Партія вільних демократів" влаштувала такий собі "траурний мітинг". Головними дійовими особами виступили Микола Мельниченко, Олександр Єльяшкевич, Дмитро Видрін. У 2000 році великою мірою зусиллями цих людей країна дізналася правду про тодішнього Президента Леоніда Кучму та його роль у зникненні Ґії. Однак, з того часу роль цих людей в справі Ґонґадзе значно змінилася. Ось вже кілька років поспіль вони використовують цю тему для власного піару. Як і "Соціалістична партія України", яка у 2000 здійснювала найбільшу підтримку опальному екс-майору Мельниченку.

Під час "Траурного маршу" "вільних демократів" Микола Мельниченка, якого привезли на інвалідному візку, оголосив про початок збору підписів за суд над Кучмою. Соціалісти ж приїхали до пам’ятного знаку Георгію в Таращах з партійними прапорами. І лише на сайтах "демократів" та "соціалістів" з’явилися прес-релізи про ці акції. Хоча вже кілька років є правило про вшанування пам’яті Ґонґадзе без політичного піару.

Вшановували пам’ять Георгія Ґонґадзе і на Майдані Незалежності. На щастя там обійшлися без політики. За свідченнями присутніх та фотографіями можна зробити висновок, що люди прийшли на Майдан усвідомлено і щиро. Біль в їх очах та беззвучне гасло на плакатах "Україно, тобі не соромно?" були красномовнішими за мільйони підписів.
[[ Фотографії 1 ]] [[ Фотографії 2 ]]

А сьогодні на теренах LiveJournal представники "Партії вільних демократів" розв’язали ще один танок на кістках Ґонґадзе. У звичних для цієї партії лайках вони звинуватили "5 канал" в упередженому висвітленні їх акції. Начебто, журналістка "5" Ольга Кошеленко навмисно вишукувала людей, які нічого не могли відповісти про акцію, заявилася у червоній кофті й посміла не взяти інтерв’ю у Дмитра Видріна.

Мене там не було, не можу нічого стверджувати. Прикро лише за те, що в репортажі "5" не знайшлося місця для згадки акції на Майдані. Це призводить до плутанини і люди вважатимуть, що згадані події відбувалися саме на Майдані.
Tags: lj, ЗМІ, Україна, відео, політика, спостереження
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Як протестує Дніпропетровськ

  За 15 хвилин до початку акції протесту проти Податкового кодексу в Дніпропетровську невідомий злочинець вилив зелену фарбу на обличчя одному з…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments