Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Візком Мельниченка по кістках Ґонґадзе

На 7 роковини зникнення Георгія Ґонґадзе "Партія вільних демократів" влаштувала такий собі "траурний мітинг". Головними дійовими особами виступили Микола Мельниченко, Олександр Єльяшкевич, Дмитро Видрін. У 2000 році великою мірою зусиллями цих людей країна дізналася правду про тодішнього Президента Леоніда Кучму та його роль у зникненні Ґії. Однак, з того часу роль цих людей в справі Ґонґадзе значно змінилася. Ось вже кілька років поспіль вони використовують цю тему для власного піару. Як і "Соціалістична партія України", яка у 2000 здійснювала найбільшу підтримку опальному екс-майору Мельниченку.

Під час "Траурного маршу" "вільних демократів" Микола Мельниченка, якого привезли на інвалідному візку, оголосив про початок збору підписів за суд над Кучмою. Соціалісти ж приїхали до пам’ятного знаку Георгію в Таращах з партійними прапорами. І лише на сайтах "демократів" та "соціалістів" з’явилися прес-релізи про ці акції. Хоча вже кілька років є правило про вшанування пам’яті Ґонґадзе без політичного піару.

Вшановували пам’ять Георгія Ґонґадзе і на Майдані Незалежності. На щастя там обійшлися без політики. За свідченнями присутніх та фотографіями можна зробити висновок, що люди прийшли на Майдан усвідомлено і щиро. Біль в їх очах та беззвучне гасло на плакатах "Україно, тобі не соромно?" були красномовнішими за мільйони підписів.
[[ Фотографії 1 ]] [[ Фотографії 2 ]]

А сьогодні на теренах LiveJournal представники "Партії вільних демократів" розв’язали ще один танок на кістках Ґонґадзе. У звичних для цієї партії лайках вони звинуватили "5 канал" в упередженому висвітленні їх акції. Начебто, журналістка "5" Ольга Кошеленко навмисно вишукувала людей, які нічого не могли відповісти про акцію, заявилася у червоній кофті й посміла не взяти інтерв’ю у Дмитра Видріна.

Мене там не було, не можу нічого стверджувати. Прикро лише за те, що в репортажі "5" не знайшлося місця для згадки акції на Майдані. Це призводить до плутанини і люди вважатимуть, що згадані події відбувалися саме на Майдані.
Tags: lj, ЗМІ, Україна, відео, політика, спостереження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments