Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Google Reader попрощався з лабораторією

Відсьогодні одна з найзручніших RSS-читанок Google Reader працює в повноцінному режимі. Розробники чутливо попрощалися з "лабораторією", в якій більше двох років розроблявся сервіс.

Нещодавно Google Reader отримав багатофункціональний пошук по потоках та зазнав деяких покращень інтерфейсу. Google Reader — єдиний серед конкурентів, що зберігає всю історію для всіх потоків. Його пошук складається з двох частин: велика база обслуговується 150 серверами, вміщує 600 мільйонів документів і оновлюється двічі на день, 40 дрібніших баз використовуються для свіжих записів, кожна з дрібних баз оновлюється кожні 5 хвилин, обслуговується одним сервером і містить 1 мільйон документів.

Через Google Reader відстежується 8 мільйонів потоків, які займають 10 терабайт дискового простору. 2/3 всіх потоків мають лише одного читача, і оновлюються раз на 3 години. Інші потоки оновлюються раз на годину.

Популярність Google Reader зростає найстрімкіше, порівняно з аналогічними сервісами. Вже за кілька місяців читанка може зрівнятися за популярністю з основним конкурентом — Bloglines.

Google Reader — це третій сервіс Google за кількістю перегляду сторінок. Він уступає лише поштовій службі Gmail та соціальній мережі orkut.
Tags: google, веб, рекомендації, цікаве
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment