Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Google Reader попрощався з лабораторією

Відсьогодні одна з найзручніших RSS-читанок Google Reader працює в повноцінному режимі. Розробники чутливо попрощалися з "лабораторією", в якій більше двох років розроблявся сервіс.

Нещодавно Google Reader отримав багатофункціональний пошук по потоках та зазнав деяких покращень інтерфейсу. Google Reader — єдиний серед конкурентів, що зберігає всю історію для всіх потоків. Його пошук складається з двох частин: велика база обслуговується 150 серверами, вміщує 600 мільйонів документів і оновлюється двічі на день, 40 дрібніших баз використовуються для свіжих записів, кожна з дрібних баз оновлюється кожні 5 хвилин, обслуговується одним сервером і містить 1 мільйон документів.

Через Google Reader відстежується 8 мільйонів потоків, які займають 10 терабайт дискового простору. 2/3 всіх потоків мають лише одного читача, і оновлюються раз на 3 години. Інші потоки оновлюються раз на годину.

Популярність Google Reader зростає найстрімкіше, порівняно з аналогічними сервісами. Вже за кілька місяців читанка може зрівнятися за популярністю з основним конкурентом — Bloglines.

Google Reader — це третій сервіс Google за кількістю перегляду сторінок. Він уступає лише поштовій службі Gmail та соціальній мережі orkut.
Tags: google, веб, рекомендації, цікаве
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment