Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Янукович і податкова — разом навік!


Всі сучасні українські політики однакові. Куди голову не поверни — одне й те саме. Складається відчуття, що українська політика — це кімната кривих дзеркал, де кожне дзеркало відображає одну людину, але по-різному.

Янукович на кожному мітингу закликає Президента припинити агітацію, а сам тим часом використовує державне видання "Вісник податкової служби України" для прихованої агітації за себе.

З одного боку добре, що у нас не один керманич, а кілька, і кожен має засоби для незаконної агітації. Ющенко випустив агітацію під соусом "соціальної реклами", а Мороз у відповідь поагітував за державні кошти на телеканалі "Рада", і Янукович не посоромився ДПА нахилити. А з іншого боку — як же вони осточортіли! Гнати їх треба! Усіх!

P.S. Прошу своїх друзів розповісти про обкладинку "Вісника..." з фоткою ВікторФьодирча в своїх ЛЖ. Люди мають про це знати.
Tags: Україна, вибори07, міркування, політика, спостереження
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments