Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Подробиці з 29 округу

Щойно повернувся з виборчої комісії горезвісного 29 округу. Якість самої виборчої комісії та дільничних комісій цього округу просто жахливі. Один протокол розглядається близько півгодини. Це викликано страшенним безладом, що відбувається у комісії. Під час з’ясування якихось подробиць чи помилок у протоколі всі кричать, лаються один з одним і витрачають на це безліч часу. Лайки доходять до нервових зривів у жінок. Секретар комісії в істериці вибігла з засідання зі словами: "Все, я пошла домой".

Голова комісії Усков Євгеній Миколайович (КПУ) не робить нічого для наведення ладу на засіданні, більше того, його рішення призводять до ще більшої затримки обробки протоколів. Він заборонив розкривати пакети з протоколами всім, крім себе. У той же час, оригінали протоколів до серверної заносить лише він, не беручи з собою навіть голову комісії, що є порушенням законодавства.

Ще одне рішення голови 29 ОВК привернуло увагу всієї країни. Євгеній Усков заборонив передавати дані протоколів у ЦВК до того, поки не буде прийнято 100% протоколів з дільниць. Після багаточасової затримки ситуацію було виправлено (гадаю, не без втручання ЦВК) і протоколи ледь-поледь почали передаватися. Водночас уповноважені особи від тієї ж КПУ постійно закликають пришвидшити процес обробки бюлетенів, а відоме всій країні рішення голови ОВК пояснюють... виконанням норми закони.

Слава округу привернула увагу до нього спостерігачів і журналістів. Деякий час на засіданні були присутні спостерігачі від ОБСЄ, приїжджала знімальна група "Нового каналу". Однак телевізійники побули хвилин 5 і поїхали, заснявши лише невеличку сварку в комісії. О 22 годині ще мала приїхати одна знімальна група.

Уповноважені особи, як і журналісти, не фіксують усіх порушень, які відбуваються в окрузі. Як я написав, журналісти знімають загальну картинку, уповноважені особи переймаються лише звіркою даних між "своїми" протоколами та оригіналами.

Деякі члени комісії (від КПУ та від НУНС) ведуть електронну перевірку, вбиваючи дані протоколів у екселівські таблички на ноутбуках. Щойно виявляється якесь незбігання, члени від НУНС здіймають великий галас і довго з’ясовують де ж помилка. Якщо вдається її знайти, то представника дільничної комісії, що привіз протокол, відправляють назад, навіть не пропускаючи протокол через комп’ютер, зв’язаний з ЦВК.

За 4 години, що я знаходився на засіданні комісії, я не помітив відвертих фальсифікацій. Основні причини затримки даних з цього округу — жахлива якість окружної комісії та велика кількість помилок у протоколах.

Представники КПУ та ПР діють у зв’язці, й не можу виключати, що рішення про непередачу даних протоколів до ЦВК було прийнято з метою фальсифікації голосів.

P.S. При використанні цього тексту залишайте посилання на цей блоґ.
Tags: Україна, вибори07, політика, спостереження, цікаве
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments