Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Реве та стогне Дніпр "широкий"

Вчора Юрій Єхануров зустрівся з дніпропетровськими журналістами, щоб розповісти про мотиви написання листа однопартійцям і представити новий благодійний фонд "Україна — ЮНЕСКО". Юрій Іванович під’їхав за 40 хвилин до початку прес-конференції і використав цей час, щоб прогулятися по парку Шевченка зі своїм колегою. Деякий час на них ніхто не звертав уваги, але недовго.

"Єхануров!", — закричала якась бабця на весь парк, намагаючись одночасно привернути увагу свого чоловіка до відомого політика і увагу останнього до себе. Сам політик і оком не повів, впевнено віддаляючись від пенсіонерки. "Єхануров! ЄХАНУРОВ!", — бабуся голосила все впевненіше, одночасно піднімаючись з лавки і готуючись брати неприступну фортецю штурмом. Колишній Прем’єр-міністр озирнувся і неохоче підійшов до жінки. Подальша розмова суттєво поліпшила настрій Єханурова.


Всі фотографії: Станіслав Ведмідь

— Юрію Івановичу, об’єднайтеся вже з "регіонами"! Створіть коаліцію таку, щоб можна було працювати.
— Так я ж і так, я ж і так один з найперших, хто це пропонує, — зніяковіло відповідав "помаранчевий" політик.
— Ми хочемо єдину Україну, — бабуся "гнула" свою лінію, не даючи Єханурову отямитися.

Несподівано приємна розмова так надихнула Юрія Івановича, що він почав сам підходити до людей в парку. Студентам-юристам, які відзначали День юриста, Єхануров розрекламував зустріч з Андруховичем, Жаданом та Дерешем. Пізніше він ділився враженнями від цієї зустрічі з журналістами: "Звісно, нічого не читають, але одна дівчинка Дереша згадала!".


Але літературні настрої дніпропетровців мало хвилювали журналістів. Більш за все їм кортіло почути пояснення Єханурова, щодо його гучного листа однопартійцям про стосунки з Юлією Тимошенко.

"Це був внутрішньопартійний лист. Я його підписав 2 жовтня, коли побачив як лідери блоку почали плазувати перед Юлією Володимирівною. Зрозуміло, вона красива жінка, але ж так не годиться", — Юрій Іванович не приховував своїх настроїв.


— Зараз публічна позиція Президента України і почесного голови "Нашої України" суттєво розходиться з публічними заявами інших партійців. Чи є в "Нашій Україні" розкол? — спитав я у Юрія Івановича.
— Ніякий орган нашої партії не збирався. Все інше — думки окремих політиків. Хай спочатку отримають мандати! — зло відрізав Єхануров.


Тут вже з’явилися письменники і розмова перейшла в літературну площину. Про свої політичні плани на майбутнє Юрій Єхануров обіцяв розповісти вже у понеділок на підсумковій прес-конференції в штабі блоку. А я дивився на нього, дніпропетровців у парку і мені здавалося, що місцеві настрої про "широку" коаліцію заразили б кого завгодно, навіть Юлію Тимошенко, якби вона кілька місяців пожила в рідному місті.Бонус: Охоронець "читає" журнал.
Tags: Україна, враження, політика, репортаж, спостереження, фото
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments