Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Реве та стогне Дніпр "широкий"

Вчора Юрій Єхануров зустрівся з дніпропетровськими журналістами, щоб розповісти про мотиви написання листа однопартійцям і представити новий благодійний фонд "Україна — ЮНЕСКО". Юрій Іванович під’їхав за 40 хвилин до початку прес-конференції і використав цей час, щоб прогулятися по парку Шевченка зі своїм колегою. Деякий час на них ніхто не звертав уваги, але недовго.

"Єхануров!", — закричала якась бабця на весь парк, намагаючись одночасно привернути увагу свого чоловіка до відомого політика і увагу останнього до себе. Сам політик і оком не повів, впевнено віддаляючись від пенсіонерки. "Єхануров! ЄХАНУРОВ!", — бабуся голосила все впевненіше, одночасно піднімаючись з лавки і готуючись брати неприступну фортецю штурмом. Колишній Прем’єр-міністр озирнувся і неохоче підійшов до жінки. Подальша розмова суттєво поліпшила настрій Єханурова.


Всі фотографії: Станіслав Ведмідь

— Юрію Івановичу, об’єднайтеся вже з "регіонами"! Створіть коаліцію таку, щоб можна було працювати.
— Так я ж і так, я ж і так один з найперших, хто це пропонує, — зніяковіло відповідав "помаранчевий" політик.
— Ми хочемо єдину Україну, — бабуся "гнула" свою лінію, не даючи Єханурову отямитися.

Несподівано приємна розмова так надихнула Юрія Івановича, що він почав сам підходити до людей в парку. Студентам-юристам, які відзначали День юриста, Єхануров розрекламував зустріч з Андруховичем, Жаданом та Дерешем. Пізніше він ділився враженнями від цієї зустрічі з журналістами: "Звісно, нічого не читають, але одна дівчинка Дереша згадала!".


Але літературні настрої дніпропетровців мало хвилювали журналістів. Більш за все їм кортіло почути пояснення Єханурова, щодо його гучного листа однопартійцям про стосунки з Юлією Тимошенко.

"Це був внутрішньопартійний лист. Я його підписав 2 жовтня, коли побачив як лідери блоку почали плазувати перед Юлією Володимирівною. Зрозуміло, вона красива жінка, але ж так не годиться", — Юрій Іванович не приховував своїх настроїв.


— Зараз публічна позиція Президента України і почесного голови "Нашої України" суттєво розходиться з публічними заявами інших партійців. Чи є в "Нашій Україні" розкол? — спитав я у Юрія Івановича.
— Ніякий орган нашої партії не збирався. Все інше — думки окремих політиків. Хай спочатку отримають мандати! — зло відрізав Єхануров.


Тут вже з’явилися письменники і розмова перейшла в літературну площину. Про свої політичні плани на майбутнє Юрій Єхануров обіцяв розповісти вже у понеділок на підсумковій прес-конференції в штабі блоку. А я дивився на нього, дніпропетровців у парку і мені здавалося, що місцеві настрої про "широку" коаліцію заразили б кого завгодно, навіть Юлію Тимошенко, якби вона кілька місяців пожила в рідному місті.Бонус: Охоронець "читає" журнал.
Tags: Україна, враження, політика, репортаж, спостереження, фото
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Як протестує Дніпропетровськ

  За 15 хвилин до початку акції протесту проти Податкового кодексу в Дніпропетровську невідомий злочинець вилив зелену фарбу на обличчя одному з…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments