Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Голодомор 1932-33 років. Ми не забули.

Сьогодні Україна вшановує пам’ять загиблих у часи страшного лиха — Голодомору 1932-1933 років.
Маю до вас величезне прохання. О 16 годині, де б ви не були, зупиніться на одну хвилину і згадайте розповіді своїх рідних про той жахливий час. Попросіть вибачення у замучених дітей, які так ніколи і не стали дорослими, пробачте тих, хто від голоду опускався до найтяжчих гріхів. А з настанням темряви запаліть на підвіконні свічку, яка символізуватиме наше тепло і любов замученим голодом людям.

У моєї бабусі в ті роки загинуло 3 старших братів і сестер. Їй самій тоді було 3 роки, і за розповідями її мами, вона вижила просто якимось дивом.

Цими днями дуже багато людей кличе до помсти, до покарання винних. Я вважаю, що люди, чиї накази і призвели до голоду, отримають своє покарання в іншому світі. А головне зараз — винести уроки з трагедії минулого, і не закривати очі на страшні трагедії сьогодення. Ми мовчимо, коли вибухають будинки, ми мовчимо, коли гинуть десятки шахтарів, ми вважаємо, що в Керченській затоці все буде нормально і без нашого втручання.

Годі закликати до покарання злочинців минулого! Ми мусимо захистити себе і Україну від нинішніх бандитів, які сидять у владних кабінетах. На що ми чекаємо? Поки прийде добрий дядько і всіх змусить працювати? Поки вони не підуть самі? Цього ніколи не буде. Наше майбутнє лише у наших руках. І саме ми, об’єднавшись, повинні нагадати можновладцям на кого вони працюють і для чого поставлені на свої місця. Заради загиблих українців, заради себе і рідних, заради наших дітей, заради нашої держави.
Tags: Україна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments