Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

У новий рік з новим сайтом

На 54 День народження, який Віктор Ющенко святкує сьогодні, відкрився оновлений офіційний сайт Президента Україна.


Виконаний у темно-синій з жовтим гамі сайт став менш персоніфікованим. Замість обличчя Президента у лівому верхньому куті розмістився президентський штандарт. Про особу Президента нагадує лише заголовок та автограф Ющенка, розміщені згори сторінки. Фактично, якщо уявити фантастичну річ, коли кожен наступний Президент не змінюватиме сайт під себе, то достатньо буде змінити один елемент в оформлені сайту, щоб на ньому нічого не нагадувало про попередника.

Сайт став виглядати сучасніше та приємніше для ока. Дизайнери використали модні градієнти, рухомі меню. Водночас, прапор нагорі сторінки виглядає дещо дивно — питання викликає штучний перехід між жовтою та синьою смугами. Незрозуміло, чому перша згадка RSS з’являється знизу першого екрану, у колонці "Графік Президента", при тому що зміни графіку не входять до RSS-стрічки.

Якихось структурних змін не відбулося. Як і не додалося жодних нових функцій. Анонсованого розділу для листування з Президентом так і не з’явилося.

Гадаю, що Секретаріат Президента чи Державне управління справами мали б поінформувати громадськість про вартість розробки нового сайту, а також обґрунтувати доцільність зміни. Але про це можна лише мріяти.

Тому вітаючи Президента України з Днем народження хотів би побажати йому стати більш відкритим для суспільства, запроваджувати демократію в Україні не словом, а ділом, і звісно — міцного здоров’я. Най Віктор Андрійович дорожить реальними справами, а не підкилимними балаганами.
Tags: Україна, веб, влада, враження
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments