Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Утиски католицької Церкви в Дніпропетровську

На сайті дніпропетровської парафії св. Йосипа з’явилася копія позову корпорації "Dugsbery, Inc.", в якому обґрунтовується стягування з парафії 1,2 млн. грн.

З чотирьох сторінок тексту мене зацікавив один абзац. Можна сказати, що до цього абзацу і після нього ллється більш-менш нормальна юридична "вода", а цей абзац не вкладається у загальну канву тексту. Може, наболіло в пацанів?

«

Безпосередньо починаючи з серпня 2007р. та по сьогоднішній час представники відповідача постійно збираються біля нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 91, здійснюють обряди, слідкують за тим, щоб у будівлі не проводилися будь - які дії та заважають власнику здійснювати право власності щодо свого майна.

Позов корпорації "Dugsbery, Inc." до парафії св. Йосипа

»

1. Якщо обвинувачення у здійснені обрядів — це не утиски Церкви, то що тоді утиски?
2. Як фізично парафіяни слідкують, щоб у будівлі не проводилися будь-які дії я теж не розумію. Спостерігачів не ставили, камери спостереження не вішали.
3. Не розумію і того, як парафіяни заважають здійснювати право власності. Влітку 2007 року будівельники, найняті "Dugsbery", руйнували костел на очах вірних. Парафіяни у відповідь молилися. Бо не можуть парафіяни протистояти "Dugsbery" фізично чи матеріально, єдина зброя вірних — молитва. І це саме охоронці "Dugsbery" силою виштовхували людей з костелу. Про які взагалі "завади" йдеться?

Цей позов є смішним для мене. І якщо юрист "Dugsbery" вдається до таких дій, це є свідченням безпорадності керівництва корпорації. Прагнення грошей засліплює очі, але уповаю на прозріння їхніх сердець.
Tags: Дніпропетровськ, Україна, враження, релігія, цитати
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments