Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Католики Києва і Дніпропетровська завтра мітингуватимуть

У вівторок 10.02.2008 о 12:00 відбудеться мирний молитовний мітинг католиків перед Посольством США в Києві (вул. Юрія Коцюбинського, 10).

Метою мітингу є звернення уваги працівників Посольства США та широкої громадськості України до проблем з утисками католиків у Дніпропетровську, які чинить американська корпорація “Dugsbery, Inc.”, руйнуючи католицький храм та вимагаючи з парафії понад мільйон гривень за відшкодування невідомих збитків.

Католицька громада Дніпропетровська вже два тижні проводить молитовну акцію перед своєю святинею, на знак протесту проти дій американської корпорації. Разом з тим відбувається акція надсилання листів до Посольства США в Україні на ім’я Президента США Барака Обами з проханням про захист від “Dugsbery, Inc”, зареєстрованої в Каліфорнії та пов’язаної з екс-Прем’єр-міністром України Павлом Лазаренком.

Завтра в Господарському суді Дніпропетровської області має відбутися судове засідання за позовом “Dugsbery, Inc.”.

Католики Києва, на знак солідарності, мітингуватимуть перед Посольством США з проханням про допомогу. Мітинг носитиме молитовний й інформаційний характер. Очікується, що участь у мітингу візьмуть декілька десятків осіб. Католики Києва спробують передати коллективний лист до Президента США Барака Обами.

Подібний мітинг відбудеться того ж дня в Дніпропетровську о 12 годині. Дніпропетровські католики зберуться перед офісом “Dugsbery” та партії “Громада” за адресою пр. Пушкіна, 55, щоб просити Павла Лазаренка про повернення костелу.

Просимо про солідарність! Повідомте своїх друзів і візьміть самі участь.
Tags: Дніпропетровськ, Київ, Україна, костел, релігія
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments