Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

 • Music:

По гарячих слідах О. Пукача

Я не маю своєї відповіді на те, що відбувається в країні у зв’язку з затримкою "бєґлава зладєя" Олексія Пукача. Тільки думки і питання. Писати їх тут не збирався, бо користі від того не бачу. Але в обговоренні останньої колонки vaxo не втримався і написав розлогий коментар з викладенням основних думок про справу Пукача. Виношу сюди.

potekhin: "так, оці розмови, кому вигідно... ну мають право, але просто на цьому фоні справді якось не дуже помітна банальна річ - та в першу чергу всьому суспільству вигідно".

didaio: "Суспільству (добре, казатиму про себе, як про частинку суспільства) не вигідний арешт Пукача сам-по-собі. Для мене найважливіше почуватися захищеним, знати і відчувати на собі, що держава виконує свої функції. Відтак я прагну знати відповіді на питання, що стосуються переховування Пукача і його арешту. Чи проводиться розслідування чому Пукачу стільки років вдавалося переховуватися в Україні? Я чув лише наказ Ющенка генпрокурору (до речі, злочинний наказ, бо гп не підпорядковується Президенту). Я не довіряю українським правоохоронним органам. Але і вони не вистрибують зі штанів, щоб довести мені свою професійність. Мені не потрібні деталі спецоперації, я хочу почути вичерпну, аргументовану відповідь з вуст або слідчого, або генпрокурора чому Пукача не ловили тоді (тобто, чому органи нічого про нього не знали, а якщо знали, чому не використовували цю інформацію) і чому зловили зараз. Що змінилося?

Для того, щоб арешт Пукача був для мене вигідним (читай, переконував у тому, що держава мене захищає) я повинен мати впевненість, що розслідування цієї справи буде професійним і незаангажованим. Коментарі й поведінка працівників СБУ і ГП мене переконує у зворотньому. Дещо з цього у своїй колонці розкрив Вахтанг, інше - стосується тих висловлювань, які вони собі дозволяли протягом цього часу.

Я бачу лише піар у цій справі й надто багато збігів. Пукача ловлять напередодні президентських виборів (може це і нічого не означає, але це факт). Він відмовляється від адвоката (дивно, з якого переляку, не подобався Осика, можна взяти іншого). Слідчі практично одразу знаходять рештки якогось черепа, та не самі, а зі свідчень самого Пукача (людина навернулася чи втратила здоровий глузд?), незабаром вже є всі частини черепа включно з зубами. Це менше ніж за тиждень пошуків на "місці, де працював екскаватор" (с). Я не археолог, але у мене таке збереження кісток протягом 9 років викликає сумніви.

Враховуючи, що самі спецслужбовці не конче поспішають відповідати суспільству, функцію інформування суспільства виконують журналісти, проливаючи краплі світла і вибудовуючи різні версії (я не беру за приклад статті у "жовтій" пресі типу КП). І це не провина журналістів, що "власті скривают"."
Tags: Україна, кримінал, політика
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment