Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Вся правда про МТС

У коментарях до "Накопичення фінансів" прямо запитують "це реклама?". Прямо відповідаю: "Ні". Як і цей запис — не антиреклама. Хоча і розумію, що з такими записами логічно було б перейменувати затишний журнальчик на "Мандри між товарами і послугами". Утім, самозакохано дивлюся на свій досвід, бачу в ньому користь і тому прагну ним поділитися.

Я вже писав як придбавши препейд "Супер МТС + SMS із послугою Два Нулі" побачив лише "два нулі" замість 100 SMS. Але надія на порядність МТС ще жевріла, бо пані з кол-центру пообіцяла, що залишить мою заявку і протягом кількох днів я отримаю повідомлення про нарахування 100 смсок. За три дні ситуація лишалася незмінною. Зателефонувавши до служби підтримки я почув, що моя проблема вирішена. Згідно з рішенням, яке прийняв відповідальний працівник (!) 100 смс мені нарахуються після того, як я ще раз поповню рахунок на 25 грн. Здавалося б, дрібниці, але для оператора це додатковий дохід (певно ж я не один такий "щасливий"), а для мене — погіршення і без того ненайкращої думки про МТС.

P.S. Сьогодні вранці отримав повідомлення про збільшення вартості послуги "Супер" з 15 серпня до 30 грн. Цікаво, тепер для отримання 100 безкоштовних смс мені доведеться поповнити рахунок на 30 грн.? ;)
Tags: Україна, враження
Subscribe

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Фатєєв — новий герой інтернету

  Депутат міськради Володимир Фатєєв у кабінеті високопоставленого міліціянта розповідає, що його штовхнуло обливати фарбою біл-борди Тимошенко в м.…

 • Що в Яценюка на біл-бордах, то в Жиріновського на язику

  "Нам нужна новая индустриализация!" (див. відео 7:34) А далі про продуктивне село. Це слова не Арсенія Яценюка на мітингу в Східній Україні, це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment