Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Летичівське паломництво 2009

Друзі, запрошую вас вирушити дорогами Хмельниччини у паломництво до санктуарія Летичівської Богородиці. Це чудова нагода зустрітися з Богом, познайомитися з новими людьми з усієї України, побачити дивовижні краєвиди Поділля, а ще отримати незабутній досвід, унікальний для кожного паломника. Паломництво провадять римо-католики. У паломництві йдуть люди різного віку — від молоді до старших.

Паломництво Старий Остропіль - Летичів розпочинається рано вранці 13 серпня і триває 2 дні. За цей час проходимо близько 60 км (по 30 км на день). Щодня матимемо 3 довгих привали на харчування. А маленькі привали будуть приблизно щодві години. На нічліг зупиняємося в Старий Синяві. До Летичіва приходимо ввечері 14 серпня, а наступного дня святкуємо урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії.

Доїхати до Старого Острополю можна потягом до Хмельницького, а звідти маршруткою Хмельницький - Київ до села Старий Остропіль. Або, якщо їхати з Києва чи Житомира, маршруткою Київ - Хмельницький.

Багато паломників несуть до Летичівської Богородиці свої прохання, жертвуючи свою путь у цих намірах. Марія ласкаво приймає їх, даруючи паломникам благодать і мир.

Важливо не забути про головний убір та зручне взуття. Також варто взяти з собою спальник, каремат і намет (якщо є). Великі наплічники їхатимуть у машинах, з собою можна буде взяти воду та інші дрібниці, потрібні у дорозі.

Вартість харчування до 100 грн.

Я буду дуже радий йти поруч з вами, ділитися посмішками і болем ніг, їжею і водою, підбадьорювати словом і просто радіти тим, що ви є!
Tags: компанія, рекомендації, релігія
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Як протестує Дніпропетровськ

  За 15 хвилин до початку акції протесту проти Податкового кодексу в Дніпропетровську невідомий злочинець вилив зелену фарбу на обличчя одному з…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments