Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Храм св. Йосипа став власністю католицької парафії, — рішення суду

«

У багаторічній боротьбі римо-католицької парафії Дніпропетровська за храм св. Йосипа сьогодні поставлено довгоочікувану крапку. Сьогодні Дніпропетровський апеляційний господарський суд підтвердив право власності парафії на будівлю храму і залишив у силі рішення господарського суду Дніпропетровської області від 25 червня про повернення храму з чужого незаконного володіння на користь римо-католицької парафії св. Йосипа.

Під час судового засідання було оголошено резолютивну частину постанови суду. У вівторок суд надасть сторонам повний текст постанови, після чого парафія зможе користатися своїм правом власності на будівлю храму.

Сайт римо-католицької парафії св. Йосипа

»

Слава Богу за Його доброту і любов, за те, що Його слово є живим і здійснюється, за випробування, за радість, за дар віри!

Те, що сьогодні відбувалося на пр. К. Маркса біля зали апеляційного суду не можна передати словами. Хвиля емоцій, обійми, нерозуміння що відбувається. Не знаю як інші, а я в цей час, здавалося, не потребував повітря, землі під ногами. Я лише бігав, обіймав всіх, одночасно телефонуючи, намагався і сфотографуватися з усіма на пам’ять, і взяти коментарі у сторін. Шаленство!

Пізніше пішли молитися до храму. Була така щира молитва подяки, всі прославляли Бога, співали пісні. Потім ділилися враженнями, розмірковували про майбутнє. Усі чекають, коли ми ввійдемо до храму. Я теж не можу цього дочекатися. Але зараз найбільше бажання — прибрати паркан навколо храму, це також буде видимий знак перемоги! І люди, нарешті, перестануть ходити у туалет під храм.

У суді, коли суд вже оголошував вердикт, у мене підкошувалися ноги і серце вистрибувало з грудей, здавалося, що цей стукіт заглушає суддів ;)

Попереду не менш грандіозні події! Слава Богу!!!
Tags: Україна, релігія, цитати
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Як протестує Дніпропетровськ

  За 15 хвилин до початку акції протесту проти Податкового кодексу в Дніпропетровську невідомий злочинець вилив зелену фарбу на обличчя одному з…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment