Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

FriendFeed

Варто було мені почати користуватися FriendFeed та відновити аккаунт у Facebook, як останній придбав першого. Тепер у певних колах мережі тільки і розмов про майбутнє Френдфіду та чи вдасться Фейсбуку "вбити" Твіттер. Мене ці розмови обходять, і тому хотів би зосередитись не на майбутньому, а розповісти про FriendFeed, який виявився для мене цікавим і у дечому корисним.

FriendFeed — це агрегатор вашої активності в інших соціальних сервісах. (Для прикладу можете подивитися мою сторінку на ФрендФід.) Від закладок на Delicious до новин у Google Reader. Усього 58 сервісів, включно з LiveJournal, та можливістю додати будь-який довільний RSS. Отже, для того, щоб інші могли знати чим цікавим ви займаєтеся в мережі, достатньо повідомити їм одну-єдину адресу — власного профілю у Френдфід. І не треба ходити по десятках сайтів. Крім того, на вашій сторінці будуть відображатися посилання на профілі в інших мережах.

Але Френдфід — це не лише агрегатор, а і самостійна соціальна мережа. Тут можна спілкуватися (на зразок Твіттера), позначати улюблені записи, коментувати їх, спілкуватися у групах.

Для мене FriendFeed — такий собі вбивця ненависного мені Твіттера (сенс якого я не розумію). Завдяки ФрендФід я можу читати друзів, які регулярно користуються Твіттером, при цьому особисто не бути там зареєстрованим і не ходити по десятках сторінок. Це діє також у тому випадку, коли хтось з друзів незареєстрований у ФрендФід. Є можливість створити "уявного друга" — вказати адреси профайлів потрібної людини в інших мережах і її активність буде у вашій стрічці на ФрендФід.

Інша користь від ФрендФіду — економія часу. В основних мережах я можу лишити тих, кого читаю регулярно і чия інформація для мене важлива. Інших перенести у Френдфід, який читаю коли є вільний час. Завдяки цьому не витрачаю час на зайве, але і зменшую ризик прогавити перлину.

Звучить це доволі складно, як і в інших випадках, коли вперше чуєш про якийсь сервіс, але на практиці все доволі просто. Є докладний хелп, російськомовний інтерфейс, а що незрозуміло — завжди можна спитати.

Якщо вирішити зареєструватися, можете додати мене до друзів.
Tags: веб
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Зізнання, або діалог із собою

  Невідомо що простіше - порозумітися із собою чи знайти "рідну душу". Особисто для мене пізнати самого себе, власні уподобання без нашарування…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments