Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

kotyhoroshko vs Яндекс.ППБ: хід Яндекса

Правовірне ремствування українських користувачів ЛЖ з приводу цензурування постів проти Кремля в Яндекс.Поиск по блогам отримало своє продовження. У керівництві ЯППБ дослідили і написали пояснення в блозі котигорошка чому його запис не потрапив до зведеного рейтингу популярних записів.

За словами Оксани Мандрики (Яндекс.Україна) записам kotyhoroshko з порівнянням підтримки української/російської мов у Росії та Україні відповідно та звинуваченнями Яндекса у ручному коригуванні популярних записів не вистачило відвідуваності: "відвідуваність першого посту за нашими даними оцінювання не перевищувала 500 користувачів за 24 години".

Обидва записи знаходились у рейтингу за кількістю посилань понад добу. Запис-порівняння — з 2009-08-13 12:53:50 до 2009-08-15 17:33:04 (max 20 місце, 94 посилання за 24 години), запис-наїзд — з 2009-08-14 23:34:50 до 2009-08-16 00:32:32 (max 8 місце).

В Яндексі визнали, що кількість посилань відображалася неправильно, але ця помилка коду була дійсною для всіх блоґів і не впливала на формування рейтингу.

Загалом, всі звинувачення ЯППБ у цензурі, підпорядкуванні кривавій гебні, брудній лапі Кремля на шиї Воложа чи Волнухіна, які доводилося чути, не мають під собою жодного розумного обґрунтування. Всі, хто скаржиться на ручне управлення ТОПом, завжди зазначають, що цей ТОП "вообщє-то фігня", но заради справедливості "ми нє можем скривать правду". Якщо він не відіграє значення, то навіщо ж так ним опікуватися? В ЯППБ, напевно, існує чимало проблем з кодом, але ж він і удосконалюється чи не щодня. У помилки алгоритму мені повірити набагато більше, ніж у керування Кремлем ТОПом Яндекса.

Під час розборок тривали заклики: "Зробимо свій, український рейтинг". Було б непогано, бо україномовний сегмент — окремий і особливий у кириличному ЛЖ. Але розробники обов’язково зіштовхнуться з тими проблемами, які зараз має Яндекс та інші рейтинги.
Tags: lj, веб
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Опозиція — це я

  Останнім часом інформаційний простір сповнюється месиджами "в країні відсутня опозиція". Подаються різні аргументи цього твердження. То опозиція…

 • Ляпання по клавіатурі

  Є люди, які виконуючи свої професійні обов'язки одночасно дають вихід агресії. Мені такі професії здаються привабливішими. Різного роду спортсмени:…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments