Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ми знову захищаємо храм від "Dugsbery"

Сьогодні вранці, коли ми почали прибирати храм св. Йосипа перед урочистістю освячення, запланованої на 29 серпня, до храму під’їхали представники "Dugsbery" і попросили звільнити приміщення. Почувши відмову поїхали до міліції, а коли приїхали і міліція переглянула рішення судів про повернення храму у власність парафії, почалися "тьоркі". "Dugsbery" наполягала на тому, що храм їх, при цьому не могли навіть показати оригінал реєстрації права власності, а міліція вказувала на рішення судів. Закінчилося все тим, що розлючена, агресивна, засліплена жагою грошей "Dugsbery" поїхала, а парафіяни лишилися в храмі. Раджу прочитати докладний опис подій на сайті парафії.

Найбільш агресивно налаштованим і несамовитим був... депутат міськради від Блоку Лазаренка Олександр Йосипович Хмєлєвський, який називав себе представником "Dugsbery"/ У міськраді він є членом комісії з... питань законності, правопорядку та оборонної роботи. Ця людина посеред розмови побачила, що з дверей храму стирчить ключ, підійшла і закрила в храмі парафіян і настоятеля. Ключ він повернув лише після прохання міліціонера. Слава Богу, що не всі правоохоронці схожі на нього.

Щоб захистити храм від можливих провокацій ми вирішили цілодобово перебувати всередині. Храм стоїть без даху, тому для захисту людей від негоди поставили всередині намети. Зараз там чудово! На стінах образи, по центру, над колишнім вівтарем, великий хрест і напис "Христос Воскрес". Сьогодні там пройшло перше богослужіння. Сподіваюся завтра будуть фотографії.

Зараз їду на нічне чування. Уповаю, що Господь дасть сили. Прошу всіх про молитву за нас, про витривалість у боротьбі, й за представників "Dugsbery", щоб прозріли і побачили любов Бога.


Депутат міськради як дитина підбіг до дверей і зачинив всередині людей.Спілкування представників "Dugsbery" з міліцією"Отакот!"Зліва-направо: працівник Кіровського райвідділу, адвокат "Dugsbery", представник "Dugsbery", він же депутат міськради Олександр ХмєлєвськийНамагання міліції та юридичного радника парафії владнати ситуацію"А напослєдок я скажу..."

Tags: костел
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • Три нотатки на полях

  Мені здається, що у дні напередодні 8 березня я втратив щось дуже важливе. ***Лише тепер зрозумів як можна було пропустити перші весняні співи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment