Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ми знову захищаємо храм від "Dugsbery"

Сьогодні вранці, коли ми почали прибирати храм св. Йосипа перед урочистістю освячення, запланованої на 29 серпня, до храму під’їхали представники "Dugsbery" і попросили звільнити приміщення. Почувши відмову поїхали до міліції, а коли приїхали і міліція переглянула рішення судів про повернення храму у власність парафії, почалися "тьоркі". "Dugsbery" наполягала на тому, що храм їх, при цьому не могли навіть показати оригінал реєстрації права власності, а міліція вказувала на рішення судів. Закінчилося все тим, що розлючена, агресивна, засліплена жагою грошей "Dugsbery" поїхала, а парафіяни лишилися в храмі. Раджу прочитати докладний опис подій на сайті парафії.

Найбільш агресивно налаштованим і несамовитим був... депутат міськради від Блоку Лазаренка Олександр Йосипович Хмєлєвський, який називав себе представником "Dugsbery"/ У міськраді він є членом комісії з... питань законності, правопорядку та оборонної роботи. Ця людина посеред розмови побачила, що з дверей храму стирчить ключ, підійшла і закрила в храмі парафіян і настоятеля. Ключ він повернув лише після прохання міліціонера. Слава Богу, що не всі правоохоронці схожі на нього.

Щоб захистити храм від можливих провокацій ми вирішили цілодобово перебувати всередині. Храм стоїть без даху, тому для захисту людей від негоди поставили всередині намети. Зараз там чудово! На стінах образи, по центру, над колишнім вівтарем, великий хрест і напис "Христос Воскрес". Сьогодні там пройшло перше богослужіння. Сподіваюся завтра будуть фотографії.

Зараз їду на нічне чування. Уповаю, що Господь дасть сили. Прошу всіх про молитву за нас, про витривалість у боротьбі, й за представників "Dugsbery", щоб прозріли і побачили любов Бога.


Депутат міськради як дитина підбіг до дверей і зачинив всередині людей.Спілкування представників "Dugsbery" з міліцією"Отакот!"Зліва-направо: працівник Кіровського райвідділу, адвокат "Dugsbery", представник "Dugsbery", він же депутат міськради Олександр ХмєлєвськийНамагання міліції та юридичного радника парафії владнати ситуацію"А напослєдок я скажу..."

Tags: костел
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment