Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

LiveJournal підтримав AdSense

Нарешті у LiveJournal стало можливим використання AdSense!

Шлях до впровадження підтримки рекламної системи від Google був довгим і непростим. Спочатку в LiveJournal взагалі була заборонена реклама. Пізніше з'явилася реклама, розміщенням якої займався сам LiveJournal, користувачі були відокремлені як від вибору рекламодавців, так і від отримання прибутку від розміщеної реклами. Згодом LiveJournal, на правах експерименту, дозволив користувачам розміщувати проплачені записи, з обов'язковою поміткою про це. І ось тепер LiveJournal робить монетизацію блоґів загальнодоступною і простою.

Користувачі платних та постійних рахунків LJ отримали нову опцію у налаштуваннях. На сторінці My Ads можна включити відображення Google AdSense у своєму журналі, створити новий рахунок AdSense або прив'язати блоґ до вже створеного, вибрати формат банерів та тип реклами. Якщо ви вирішили розмістити AdSense у своєму блозі, Вам буде доступна опція для перегляду AdSense в інших блоґах (за умовчанням вимкнута).

Таким чином рекламу у Вашому блозі будуть бачити незареєстровані користувачі, власники звичайних та розширених рахунків, а також платних та постійних рахунків, які погодилися на перегляд AdSense. За виключенням тих, хто вирізає рекламу за допомогою сторонніх розширень ;)

Поки що всі рекламні оголошення у моєму блозі спрямовані на англомовних користувачів. Сподіваюся, незабаром Google отямиться і почне видавати релевантні оголошення. За місяць поінформую шановну аудиторію про грошову користь від впровадження Google AdSense у LiveJournal.
Tags: google, lj
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Відмова від настирливих сервісів LiveJournal

  Для того, щоб відмовитися від безлічі настирливих рекламних "послуг" LiveJournal, у т.ч. і останньої LJ Times, яка виринає на увесь екран, достатньо…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment