Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Facebook стає все популярнішим в Україні, або 3 тисячі за 8 днів

Останні півтора місяці я міцно "підсів" на Facebook. Спочатку це починалося як забавка, почав грати у Mafia Wars, а відвідуючи щодня побачив для себе багато плюсів. Особливо враховуючи припинення розвитку FriendFeed, який мене безмірно захоплював, і перехід його розробників до Facebook.

Facebook став для мене своєрідним міні-блогом, в якому я коротко пишу про свої думки, враження, ділюся цікавими посиланнями і отримую теж саме від друзів.

Facebook все активніше розвивається і швидко охоплює все більшу частину користувачів з України і Росії. Щодня мені приходять запити дружби від двох-трьох нових користувачів. Зараз на сайті зареєстровано 197 тисяч користувачів з України. І що дуже важливо — це не молодіжний вКонтакт. 78,5% української аудиторії Facebook — це люди віком від 18 до 34 років. Що обумовлює стиль спілкування, зацікавлення та якість обговорень. За власними спостереженнями, Facebook популярний серед активної частини українців, тут присутні й журналісти, і громадські діячі. Ті, хто визначатиме якою буде Україна найближчі десятки років. Більшість з них представлена також і у LiveJournal ;).

Інтерфейс Facebook далекий від досконалості, не дуже простий для початкового розуміння. Але він дає дуже багато можливостей, як для роботи, так і для спілкування з друзями чи забавок. Є російська, українська мова. (До речі, український інтерфейс ще у стадії перекладу, тож охочі можуть долучитися і допомогти активістам.)

Як я сказав, зараз у FB 197 тис. користувачів.
Давайте спробуємо до кінця січня довести кількість українців у найпопулярнішій соціальній мережі світу до 200 тисяч.
Три тисячі за вісім днів. Не так вже і багато, якщо разом візьмемося за справу.

Ті, хто зареєстрований у Facebook, можуть розіслати запрошення по своїй адресній книзі, ті, хто ще відсутній — зареєструватися. Мені самому цікаво, що з цього вийде!
Tags: веб, рекомендації
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments