Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Найкращий репортажний фотограф Дніпра

Стас Ведмідь — найкращий репортажний фотограф, якого я знаю у Дніпропетровську. Познайомився з ним випадково, проглядаючи популярний запис на міському форумі. Там були знимки Януковича з парламентської кампанії (2006 чи 2007), вони були дуже прикольні. Ми познайомилися і з того часу постійно перетиналися на різних подіях.

Саме його фотографії у моєму журналі знаходили найбільшу кількість позитивних відгуків. Він показав емоційно-різнобарвну Тимошенко, смішного Януковича, який об'єднує країну, позитивного Єханурова, танок рук Ющенка та фотографії з-під зруйнованого вибухом будинку в Дніпрі.

Останнім часом Стас почав вести блоґ футбольних фотографій "Дніпра". Цікаві події з минулого та гарячі новини сьогодення зі смішними ілюстраціями. Хто цікавиться футболом, Дніпропетровськом і гарними фотками, запрошую — footballphoto.
Tags: Дніпропетровськ, дибр, рекомендації
Subscribe

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • FriendsTimes

  FriendsTimes, стрічка LJ-записів за мотивами діяльності ваших друзів — дійсно цікава штука! Раджу.

 • Погляд назад

  Дивитися назад — погана ознака. Це значить що теперішнє не влаштовує, а майбутнє — як мінімум неясне, а то і взагалі лякає. Натомість я хворий на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments