Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Ющенко ганьба!

Прочитав кілька годин тому коментар "Ющенко ганьба", у контексті підписання горезвісних "регіональних" змін до ЗУ "Про вибори Президента", ледь переборов у собі бажання відповісти автору коментаря, щоб не нагнітав.

Але лише за кілька годин я сам пишу те саме. Ющенко — ганьба!

У той час, коли кандидати готують свої війська для вирішального зіткнення на смерть, стабілізуючим фактором для країни міг бути незалежний арбітр, рівновіддалений від обох сторін і хоч зі слабким, але дієвим арсеналом засобів проти руйнування країни. Ющенко міг стати арбітром. А став шулером, що підіграє одній стороні.

Я не хочу якісно оцінювати зміни до Закону, правильність і моральність заходів, що вживають обидві сторони. Вони грають без правил, вони свідомо нищать залишки закону в державі. Ані військо Януковича, ані військо Тимошенко не можна назвати більш добрим, чи більш злим. Я хочу сказати виключно про хаос, який підтримав Президент Ющенко.

Не можна вносити зміни до виборчого законодавства за день до виборів. Якими б ці зміни не були, вони руйнують виборчий процес.

Не можна за день до виборів звільняти губернатора, лише тому, що він підтримав твого опонента. Це створює безвладдя у регіоні.

Ющенко занурився у процес, а не став над ним. Ющенко остаточно зневажив принципи, які відстоював український Майдан, що привів його до влади. За п'ять років на очах всього світу відбулася справжня трагедія. На жаль, трагедія однієї людини, Віктора Андрійовича Ющенка, мала наслідки і для всієї країни. Можна підписувати сумнівні націоналістичні укази, можна говорити про свободу слова і демократію, але коли через ненависть ти відкидаєш власні принципи — варто зупинитись і озирнутися навколо, бо прірва вже кличе.

Напевно, що оцінюю ситуацію занадто емоційно. Але мені сумно і шкода Ющенка. Натомість це є добрим нагадуванням для мене самого. Нагадуванням про ідеали, цінності й людей.
Tags: Україна, вибори-2010, міркування, політика
Subscribe

 • Україні потрібен Месія

  Локальні позитивні й негативні моменти були як за керівництва Ющенка, так і тепер при Януковочі. Але за обох президентів країна загалом швидко…

 • Соцмережі

  З часу відкриття бета-тесту майбутніх версій LiveJournal став більше часу тут проводити. Раніше читав лише окремі журнали і майже не зазирав до…

 • Mr. Spontaneity

  Моя надмірна емоційність призводить до спонтанності навіть у важливих речах. Початок виконання якоїсь роботи залежить не від "час / не час", "треба /…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments