Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Новий Президент України не знає державного гімну

"Обережно, двері зачиняються", свідоцтво в кишені та прізвища закордонних гостей, зачитані Литвиним під час інавгурації Януковича — це прикро, але, як на мене, це дрібниці. Найбільш неприємне враження склало те, що Янукович не знає слів гімну України.

Під час урочистостей гімн лунав тричі. Жодного разу Янукович не заспівав повністю хоча б рядок. Він навіть губами ледь рухав, промовляючи одне-два слова з куплету. Це не свідчить про його погану пам'ять (він сам сказав у 2009 році, що знає багато пісень на пам'ять), а лише про його ставлення до України. "Падумаєш, гімн! Тут парядок в странє навадіть нада", — напевно так думає Янукович.

Але за ці три рази я сам схопив себе на тому, що не знаю слів гімну. Хор Верьовки співає один текст, почесна варта — інший, я — щось середнє. Та скока ж можна, дорогіє товаріщі?

Згідно з Законом "Про Державний Гімн України" правильно співав хор Верьовки. Замість "братів українців" доля усміхається "браттям молодіїм", а слово "вороженьки" правильно співати "воріженьки". Думаю, що правильніше було б писати так: "Державний Гімн України. Слова П. Чубинського. Під редакцією Л. Кучми".

І про всяк випадок, офіційний текст гімну (хто не голосував за Януковича, вивчити на пам'ять на підтвердження своєї громадянської позиції):
"Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів:

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду".

Хоч ми і не знаємо, якби Янукович заспівав гімн а-капела, але можемо уявити прослухавши його сольний виступ у Луганську.
Tags: Україна, Янукович, політика
Subscribe

 • Сучасні фотоспільноти

  Фотосайти, на яких аматори і профі розміщують свої фотографії, давно відомі. Альбоми, конкурси, у пошуках краси можна блукати дуже довго. Два сайти,…

 • Сайт для творчих людей

  Нещодавно знайшов один сайт, який вразив чи не найбільше за останній час. Pinterest.com призначений для обміну графікою. Відвідавши його можна…

 • Мітеньки

  Шукав подібне два роки тому, знайшов випадково лише тепер. Хочу придбати "про всяк випадок", може і вам знадобиться ) Что такое митенки и где…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments