Di Daio (didaio) wrote,
Di Daio
didaio

Мінлива доля?

Кандидатом в мери Дніпропетровська від "Нашої України" обрано Загіда Краснова. За таке рішення проголосували 44 з 52 делегатів Конференції міської організації НУ. Ця подія - яскравий показник відсутності будь-яких моральних принципів, як у партій, так і у висуванців. І це стосується не лише "Нашої України".

До міської ради поточного скликання Загід Краснов потрапив за списками партії Павла Лазаренка "Громада". Увійшовши до коаліції з "Партією Регіонів" та іншими януковощами 5 років тому, Краснов став координатором більшості. Не знаю наскільки це була "весільна" посада, але вплив на приймання рішень міськрадою у Краснова був чималий. За пару років до нинішніх виборів він створив типу"громадську" організацію "Громадська сила", яка допомагала мешканцям з проблемами ЖКГ (утеплення будинків, ремонт під'їздів, будівництво дитячих майданчиків). Краснов весь цей час залишався координатором більшості. Іноді критикував владу, але дуже стримано, а також нинішнього мера.

Після обрання Януковоща Президентом і зміни політичних реалій в країні, нинішній мер і ще один його конкурент вступили до "Партії Регіонів", конкурент став другим першим замом і відмовився балотуватися, а нинішній мер вже майже 100% залишиться і на нову каденцію. Загід Краснов залишився не при справах. Після цього він почав гучно критикувати владу, розповідати як мер не дає йому ефірів, не бажає виступати на дебатах, а також застосовує силові методи в боротьбі проти підприємств, пов'язаних з Красновим.

Останньою краплею для мене в цьому дивовижному коктейлі посад стало висування Краснова "Нашою Україною". Людина, яка все своє життя свідомо була проти Ющенка і "помаранчевих", яка погано говорить навіть російською (не кажучи вже про володіння українською) висувається партією, що називає себе захисницею національних цінностей.

Напевно у Краснова і місцевої НУ (яка розвалилася задовго до столичної) вже настільки немає ілюзій щодо свого політичного майбутнього, що така пляма в їх біографії вже нічого не зіпсує. А гроші, як відомо, мають цілком конкретну цінність.
Tags: Україна, місцеві вибори 2010, політика, спостереження
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments