Свіночка

Онлайн-ТБ гарної якості

Порадьте, будь ласка, сайти, на яких у гарній якості можна переглядати онлайн канали ТБ (рос., укр.), а також сайти, де в не менш гарній якості доступні для онлайн-перегляду різноманітні фільми.
Свіночка

Мінлива доля?

Кандидатом в мери Дніпропетровська від "Нашої України" обрано Загіда Краснова. За таке рішення проголосували 44 з 52 делегатів Конференції міської організації НУ. Ця подія - яскравий показник відсутності будь-яких моральних принципів, як у партій, так і у висуванців. І це стосується не лише "Нашої України".

До міської ради поточного скликання Загід Краснов потрапив за списками партії Павла Лазаренка "Громада". Увійшовши до коаліції з "Партією Регіонів" та іншими януковощами 5 років тому, Краснов став координатором більшості. Не знаю наскільки це була "весільна" посада, але вплив на приймання рішень міськрадою у Краснова був чималий. За пару років до нинішніх виборів він створив типу"громадську" організацію "Громадська сила", яка допомагала мешканцям з проблемами ЖКГ (утеплення будинків, ремонт під'їздів, будівництво дитячих майданчиків). Краснов весь цей час залишався координатором більшості. Іноді критикував владу, але дуже стримано, а також нинішнього мера.

Після обрання Януковоща Президентом і зміни політичних реалій в країні, нинішній мер і ще один його конкурент вступили до "Партії Регіонів", конкурент став другим першим замом і відмовився балотуватися, а нинішній мер вже майже 100% залишиться і на нову каденцію. Загід Краснов залишився не при справах. Після цього він почав гучно критикувати владу, розповідати як мер не дає йому ефірів, не бажає виступати на дебатах, а також застосовує силові методи в боротьбі проти підприємств, пов'язаних з Красновим.

Останньою краплею для мене в цьому дивовижному коктейлі посад стало висування Краснова "Нашою Україною". Людина, яка все своє життя свідомо була проти Ющенка і "помаранчевих", яка погано говорить навіть російською (не кажучи вже про володіння українською) висувається партією, що називає себе захисницею національних цінностей.

Напевно у Краснова і місцевої НУ (яка розвалилася задовго до столичної) вже настільки немає ілюзій щодо свого політичного майбутнього, що така пляма в їх біографії вже нічого не зіпсує. А гроші, як відомо, мають цілком конкретну цінність.
Свіночка

Відмова від настирливих сервісів LiveJournal

Для того, щоб відмовитися від безлічі настирливих рекламних "послуг" LiveJournal, у т.ч. і останньої LJ Times, яка виринає на увесь екран, достатньо зробити одну просту дію:
- зайти у вкладку "Відображення" (Display)" налаштувань рахунку LJ і зняти пташку в найнижчому рядку "Російськомовні послуги".

Справа в тому що до англомовних користувачів LJ ставиться з більшою повагою і не пропонує їм різну маркетингову дурню. А ось на російськомовних експериментує "без страха и упрека". Тому відмовившись від російськомовних послуг отримаєте спокій і чистий екран.
Свіночка

Моє монаше життя закінчилося не розпочавшись

Я вже повернувся додому. Приїхавши до монастиря і пробувши там добу вирішив за краще повернутися додому.

Коли я був там влітку протягом двох тижнів, то відчував дуже великі страждання всередині. Не розумів, що я там роблю. Але коли пізніше роздумував над тим, то визначився, що виконання Божої волі для мене важливіше над усе і що Він з цим неспокоєм щось зробить.

Приїхавши розпочинати постулат я мав такі самі відчуття. Від'їзд, перебування там... Мене просто всього "крутило" зсередини. Я не розумів звідки черпати порятунок від цього душевного тягаря, де шукати розради. Конкретної, такої, щоб приносила полегшення. Розумію, що найбільше щастя дає Бог, але хотів почувати себе добрим. Якщо вдома, навіть працюючи 9 годин, після роботи я можу подивитися фільм, зустрітися з друзями, провести час так, як мені хочеться, то там я не бачив такої можливості. Також я міг терпіти ці страждання протягом якогось визначеного часу, але не хотів такого на все життя. Ціною таких страждань, як моїх особистих, так і моїх рідних, я не хотів жити.

Ці враження суб'єктивні, бо інший хлопець який був там цей час зі мною почував себе добре. Так, було щось погане для нього, але загалом йому там було добре. Чого не можу сказати про себе.

Я вирішив не подавати заяви з проханням прийняти мене до постулату, щоб не виглядати лицеміром, який на папері пише одне, а в думках має лише бажання виїхати звідти. Порадившись, купив квиток і поїхав додому.

Не знаю яким буде моє життя далі. Їдучи туди, умовно "в нікуди", повертаюся я також без конкретних перспектив. 2,5 роки я мав одне уявлення про своє майбутнє і життя в світі (родина, праця, забезпечення) мене не дуже турбувало. Тепер все доведеться починати з нуля.

Не знаю, що є причиною таких моїх хитань. Чи дійсно Бог від мене не хоче монашого життя, чи я ще не дозрів до цього... На зараз я навіть не хочу чути Бога, що Він мені говорить, бо навіть коли молився цю добу в монастирі було розуміння, що все таки Бог пропонує мені монаше життя.

Далі буде.
Свіночка

Розпочинаю монаше життя

Вже і забув, коли востаннє запускав Semagic. Стрічку друзів перевіряю, але нерегулярно. Частіше ходжу в окремі журнали. Зараз же нагода дуже важлива і приємна, адже цей момент (коли напишу до блоґу про свій вибір) я тривалий час уявляв собі й чекав на нього.

За кілька днів я розпочинаю життя в монастирі Ордену Братів Менших Капуцинів Римо-Католицької Церкви. Там я буду проходити перший етап формації — постулат. Він триває один рік. Його головна мета — перше знайомство з орденом і ордену зі мною. Я, разом з іншими хлопцями, які виявили бажання також розпочати цей шлях, будемо вивчати основи християнської віри та допомагати у служінні монахам. За постулатом в Україні йде постулат у Польщі, в Краківській провінції Ордену, до якої належить українська віце-провінція. Пізніше буде рік новіціату, після якого складаються перші тимчасові обітниці чернечого життя. А далі шість років у духовній семінарії. Стандартно підготовка займає 10 років, тоді складаються вічні обітниці й відбувається таїнство рукоположення у священики. Але від цього стандартного плану можуть бути різні індивідуальні відгалуження. Підготовка може проходити в іншій країні чи тривати більше або менше років.

Тому впевнено можу говорити лише про одне — я їду до монастиря.

Наскільки? Не знаю. Коли я мав змогу там пожити пару тижнів, то це були одні з найскладніших днів у моєму духовному житті. Спокуси сатани б'ють у саме серце і заповнюють розум. Але водночас досвідчував і неймовірної Божої благодаті та сили заступницької молитви людей, які за мене молилися. Тоді ж і усвідомив, що витривалість у покликанні залежить від відкритості на Бога. Настільки наскільки буду довіряти Йому, а не покладатися на свої сили, настільки буду витривалим. Я усвідомлюю, що не маю сил для того, щоб жити там навіть місяць ;) Тому не виключаю, що за якийсь час повернуся додому.

Своє покликання я розпізнав 23 травня 2008 року. З того часу були різні події, ситуації, кризи і підйоми, в яких я дозрівав для того, щоб прийняти це рішення і спробувати піти шляхом, який, наскільки розумію зараз, визначив для мене Бог.

Я йду до монастиря і готуюсь стати священиком не для того, щоб займатися релігією, робити кар'єру в Римо-Католицькій Церкві. Я, як людина, мав зовсім інші плани на своє життя і мені подобаються інші заняття. Але, уповаю, Бог відкрив мені мету, з якою Він мені дав життя. Дав мені таланти і дари, які можу використовувати для проголошення Доброї Новини і говорити про Спасителя. Водночас, моє серце потребує особистого навернення. І, наскільки я розпізнаю, Бог відкриває мені, що францисканський шлях в Ордені Капуцинів — це і є дорога мого навернення. Шлях, на якому зможу приготувати своє грішне серце, щоб прийняти Його любов наприкінці днів. Найбільше у своєму житті я хочу виконати Божу Волю.

В інтернеті я буду дуже рідко, але все ж таки буду. Тому зв'язок зі мною можна тримати через email або Facebook, де також буду писати про поточні події. На Facebook також зберігатимуться мої актуальні контакти, включно з поштовою адресою.

Докладніше ознайомитися з Орденом Капуцинів можна на офіційному сайті.

Дякую всім, з ким мав радість спілкуватися, сперечатися, миритися. Всім, хто не боявся висловлювати свою думку, завдяки чому змінювалися і мої погляди. Впевнений, що багатьох з вас, кого знаю лише віртуально, не забуду ніколи. Дякую за все добро, яке досвідчив від вас. І за недобрі слова, через які відкривалися гріхи мого серця.

Прошу, якщо будете мати натхнення, моліться за мене, щоб зміг виконати волю Бога.

Нехай Він наповнить ваші серця миром і любов'ю та благословляє Святим Духом!
Свіночка

СБУ повертається до радянських, тоталітарних практик

18 травня ректора Українського Католицького Університету хотіли зробити сексотом СБУ. Для цього був використаний метод, традиційний для КДБ.

«

1. Підписання такого документа, як цей лист, що був мені запропонований до підпису, рівнозначне зі згодою на співпрацю з СБУ. Особа, яка його підписує, властиво, погоджується зі змістом листа та з можливими його наслідками. У практиці радянських спецслужб поставлення підпису на документі, який був написаний КДБ і зберігався там, було основним методом вербування таємних інформаторів (сексотів).
2. Такі методи не мають відомих (мені) прецедентів у незалежній Україні в досвіді УКУ та Львівського Національного Університету, чийого довголітнього ректора (і колишнього міністра освіти і науки 2008-2010 рр.) Івана Вакарчука я спитався безпосередньо після цієї зустрічі. Ці методи були добре відомі в радянські часи.
3. Конфіскація листа після підписання робить його і підпис інструментами для використання СБУ на власний розсуд.

З меморандуму ректора Українського Католицького Університету о. Бориса Ґудзяка про відвідини УКУ представником Служби Безпеки України

»


Раджу всім без виключення ретельно ознайомитися з повним змістом меморандуму.
Свіночка

Імпотентна опозиція

"Регіоналам" фактично з першого разу вдалося ратифікувати угоду по ЧФ. Якщо згадати приклади приймання законів та постанов про СОТ, НАТО часів Ющенка і боротьби проти них тодішньої опозиції, то бездіяльність нинішніх опозиціонерів просто вражає.

І цифра $330 за тис. кубометрів газу, яку озвучує Росія, стане в нагоді, коли майбутня влада спробує денонсувати цю угоду. Тоді доведеться сплатити різницю за кожен місяць дії угоди. Ясно, що Україна на це буде неспроможна.

Приветствую российских моряков будущего на исконно российских землях! Слава Крыму и флоту! Да будет незавбен Янукович Виктор Федорович! Россия и Украина — навеки вместе!
Свіночка

Про дороги в Дніпропетровську



Чудові враження працівниці комунальної сфери про журналістів, іномарки та ситуацію з дорогами в Дніпропетровську. Дивні мешканці нашого міста прямо кажуть, що проголосують на виборах мера за кандидата, який прибере ями на дорогах, а пізніше критикують асфальтників за те, що ті кладуть асфальт за несприятливих погодних умов.

Маразм. Але не влади, а виборців.